Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga leveliras!?

Nyelvvizsga leveliras!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kis segitseget szeretnek kerni toletek, leginkabb azoktol akik mar nyelvvizsgaztak vagy tanarok vagy barmit tud errol:)

Szoval angol nyelvvizsgara megyek 2het mulva es nemigazan tudom a leveliras resznel hogyan is tudnek javitani.

Persze az a legjobb ha egybol leirom semmi athuzas, de ez szerintem a legtobbeknek magyarban sem megy plusz meg vizsgahelyzet is.

Szoval mi az ugymondd elfogadott? Ha hibazok es azonnal eszreveszem athuzas es zarojelbe, de ha csak kesobb amikor ellenorzom? Jo ha athuzom es fele irom? Vagy csillagozzam es ala?

Ti hogy csinaljatok/csinaltatok?

Koszonom a valaszokat!:)



2017. szept. 16. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én áthúztam, föléírtam. De szerintem csillagozva is jó. Attól függ, mekkora betűkkel írsz. A lényeg, hogy el tudják olvasni, és ne legyen tele átfirkálásokal.
2017. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha írás közben hibázól, akkor egyetlen egy vonallal húzd át a hibás részt (ne satírozd, hibajavítózd stb). Ha utólag veszed észre, akkor szintén egyetlen egy vonallal húzd át és én fölé írnám, nem kezdenék el csillagozgatni (főleg, ha több helyen is találok hibát).
2017. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2017. szept. 17. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!