Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék nyelvvizsgát tenni,...

Szeretnék nyelvvizsgát tenni, de nem tudom hogy melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy külföldön elfogadják.

Szóval az lenne a jó hogyha akárhova megyek elfogadják.

Erősségem: Talán a fordításban vagyok a legjobb, de igazából szerintem minden megy, úgy ahogy.



2017. szept. 17. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jó lenne tudni, hogy milyen nyelvből.
2017. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
opsz, az elmaradt. Angol.
2017. szept. 17. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincsen, amit mindenhol elfogadnak.

Az is szamit kozepfok vagy felsofok.

De pl. nemet teruleten Telc-et es Goethe-t fogadjak el leginkabb. Angliaban City and Guilts-t illetve a Cambrige-t.

Es nagyon szamit milyen teruleten akarsz dolgozni. Peldaul ujsagiroi allasra Angliaban nem erdekel senkit, hogy barmilyen angol nyelvvizsgad van, hiszen ott az az anyanyelv, azon kell irnid az ujsagot. Fel se vennenek olyat, aki nem beszel tokeletesen angolul.

Sot sokszor a kulonbozo cegek is kulonbozoeket preferaljak.

2017. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ecl-re gondoltam. középfok.
2017. szept. 17. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Miutan beirtam google-be (amit te is megtehettel volna, nem kotekedesbol, de tenyleg) azt talaltam, hogy habar nemzetkozi bizonyitvanyt ad, angol egyetemeken a felsooktatasban egyatalan nem fogadjak el. Munkahelyrol nem talaltam infokat igy hirtelen.

Esetleg keressgess tovabb teis!:)

2017. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem Telc a közép, ECL a felsőfok és felvettek külföldi egyetemre (követelmény volt a min. középfokú nyelvvizsga). De ez ne legyen mérvadó, az iskolám kb. akkor venné lazábban a dolgokat, ha a jelentkezésem után egyenesen küldték volna a diplomát, yolo.


Fontos, hogy hova szeretnél menni külföldön. Nem kell pontosan tudni ,csak kb., hogy Skandinávia vagy Kelet-Európa.. :) Aztán lehet guglizni, hogy arrafelé mit fogadnak el. A tanárodtól is kérhetsz segítséget, hogy te azt szeretnéd, amit a legtöbb helyen elfogadnak.

2017. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, én is keresgéltem. Valószínűleg német/anglia lesz a célpont de most van írországba is lehetőség. Meglátjuk, eddig az ecl mellet szavazok.
2017. szept. 18. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!