Angolul ez hogy van?

Figyelt kérdés

Valaki lenne szíves lefordítani ezt, nagyon fontos lenne, köszönöm.

Ne haragudj, hogy eddig nem írtam vissza, csak nagyon mély depresszióban voltam és nem akartam beszélni senkivel sem. Már jobban vagyok és köszönöm, hogy mindig mellettem álltál. Biztos vagyok benne, hogy nagyon jó ember vagy. Szívesen barátkoznék veled, ha el tudod fogadni, hogy az angol tudásom még nem túl jó, jelenleg is tanulom az angolt és valamennyire már beszélem is ezt a nyelvet, de néha vétek el hibákat, remélem hogy ez nem gond számodra.



2017. szept. 20. 11:42
 1/5 Pedrobacsi válasza:
I'm sorry I did not write back until now, I was in very deep depression and did not want to talk to anybody. I'm better and thank you for staying with me. I'm pretty sure you're a very good man. I would be very happy to be with you if you can accept that my english skills are not very good, I am currently studying english and I speak this language somehow, but sometimes I make mistakes, I hope this is not a problem for you.
2017. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pedrobacsi válasza:

De ha más nincs akkor Google fordító!

Nem biztos, hogy helyes, de meg fogja érteni!

2017. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sorry for not replying so long but I was in a deep depression and I did not want to talk to anyone. I am already doing better and thank you for standing with me. I'm sure that you are a very good person. I would like to make friendship with you if you can accept that my knowledge of English is not too good yet. Even recently I learn English too and I speak this language a little as well but I make mistakes sometime. I hope it won't make too much problem for you.
2017. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
.
2017. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
I apologise for not replying for so long but I was in a deep depression and I did not want to talk to anyone. I am already doing better and thank you for always standing by me. I'm sure that you are a very good person. I would gladly have a friendship with you if you can accept that my knowledge of English is not too good yet. Even right now I am in the process of studying the language and I do speak it to some extend but I still make mistakes. I do hope it won't matter to you too much.
2017. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!