Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanuljak meg beszélni...

Hogy tanuljak meg beszélni angolul?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki félreétené, tudok angolul es szerintem egész jól csak valahogy beszélni negéz, Ha beszélnem kell ugy megakadok, félek hogy kinevetnek ha rosszat mondok (de amugy kijatszottam mar egy telltale játékot és értettem)
2017. szept. 15. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Használd a nyelvet! :)

Olvass könyveket, nézz filmeket/sorozatokat angolul! Esetleg írj rá FB-n valaki angolra, vagy akár valamelyik barátodat, aki szintén szeretné tanulni a nyelvet, kérd meg hogy beszélgessetek angolul.

2017. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Angolul próbáld megfogalmazni amit akarsz,ne magyarul,azaz nem azt csináld,hogy oké magyarul ezt akarom,angolul meg így van..
2017. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!