Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Májusban sikerült az angol...

Májusban sikerült az angol B2, de szeretném megszerezni a C1-et is. Mivel most kezdtem a gimit és magyar-francia kéttanra járok, így csak jövőre tudom második nyelvként választani az angolt. Szerintetek sikerülhet érettségiig megszerezni a C1-et?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán. Hisz mások csak gimi végén teszik le a B2-t, neked meg már most megvan. Négy év múlva gond nélkül meglehet a C1 is.
2017. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom,hogy hetente mennyi angol óránk lesz második nyelvként. Szerinted ennek ellenére is sikerülhet?
2017. okt. 1. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, ez iskoláktól függ, de ha már B2 szinten vagy, magadat is tovább tudod fejleszteni, még akkot is ha suliban kevesebb órátok lesz.
2017. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató választ. :-)
2017. okt. 11. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!