Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok ajánlani olyan nyelveke...

Tudtok ajánlani olyan nyelveket amelyeket könnyen és gyorsan meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Középfokú nyelvvizsga kellene a diplomához és jó lenne időben elkezdeni, hogy ne kapkodás legyen a vége.

2017. okt. 1. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben elfogadják a cigány nyelvet, akkor az sima.

Sokan csinálják a nyelvvizsga miatt.


Ha használható tudást is szeretnél, akkor az angol.

2017. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az angol szerintem is nagyon könnyű, de próbálkozhatsz még a spanyollal is első nyelvként.


A kérdés, hogy eddig tanultál-e valamilyen nyelvet, ha igen akkor mit és milyen szinten vagy belőle. A másik kérdés, hogy van-e olyan nyelv, ami tetszik, szívesen tanulnád.

2017. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az angol, spanyol csak tévhit szerint könnyű. Max középfokig lehet rájuk ezt mondani. Igényes szinten már bedurvulnak. Istenem hány magyartól hallottam, hogy milyen könnyű nyelv az angol, egy semmi. Aztán mikor angolul beszéltek, mintha Pákót hallanám magyarul. Nekem az angol gyakorlatilag a 3. anyanyelvem, mert 3 éves korom óta anyanyelvi emberektől tanulom. A magyar hangkészlet alig 50 %-ban fedi az angolét. A nyelvtan is teljesen más logika. Nehéz elképzelnem, hogy olyan hűde könnyű lenne a magyar ember számára. Maximum a német, olasz az európai nyelvek közül. Azokon kívül törököt, mongolt mondanám. Na ez a 2 tényleg könnyű egy magyarnak.
2017. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az olaszt sem a nyelvtan miatt vettem ide, hanem ez az egyetlen olyan újlatin nyelv, amit egy magyar anyanyelvű viszonylag jól tud kiejteni. A németből is könnyebb a kiejtés, mint az angolból, logikusabba is. A nyelvtanát is jóformán csak seggelni kell, hisz jól leírt szabályok vannak.
2017. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 😃 Angolból felsőfokú nyelvvizsgám van es amellé kellene.
2017. okt. 2. 18:42
 6/7 A kérdező kommentje:
A cigány illetve eszperantó nyelvet nem fogadják el.
2017. okt. 2. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
A török az tényleg nem túl bonyolult, csak kitartás kell hozzá, mint mindenhez. (:
2017. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!