Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet könnyű módszerrel...

Hogy lehet könnyű módszerrel megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nagyon zavar, hogy a leggyengébb angolos vagyok az osztályban,(ebben a tanévben kezdem a gimit). Akármelyik osztálytársamnak felteszem az adott kérdést ők azt válaszolják, nézzek angol youtubereket, de én ennek nem látom értelmét, hiszen felesleges nézem ha egy kukkot sem értek belőle... A külön angol tanár lenne a megoldás? Vagy angol filmek magyar feliratal segítenének? Esetleg valami más ötlet? Persze a kérdést nem kell nagyon félreérteni nem az az elsődleges szempont, hogy könnyen-gyorsan, egyszerűen csak zavar, hogy pl. egy angol lecke megoldása,nekem sokkal nagyobb gondot okoz mint a többieknek...

2017. okt. 6. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nincs könnyű nyelvtanulás. Viszont ha azért tanul valaki egy nyelvet, mert tényleg érdekli és tudni szeretné, nem pedig kényszerből, akkor máris nem tűnik olyan nehéznek.
2017. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként ha egy különtanárral az egészet elölről kezdenétek, akkor valószínűleg jobban fog menni, mert egy jó része már ismert dolog lesz, amit az ismétlés megerősít majd. Főleg ha tanultál angolt általánosban is.

Ezenkívül beszélhetsz a tanároddal, hogy át szeretnél jelentkezni gyengébb csoportba, ha van gyengébb.

2017. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!