Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék angol tanulotarsat...

Hol tudnék angol tanulotarsat keresni Budapesten? 15L

Figyelt kérdés

Most a tanév végére kene kb közép fokura fejlesztenem az angolom

Csak egyedül ezt nem nagyon tudom megcsinálni

Szoval kene egy társ akivel hetente 2-3szor összeulunk kb egy órát ES tanulunk



2017. okt. 11. 03:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy a III. vagy a XVIII. kerületben?


Manapság mindenki a nyelvvizsgára gyúr. Biztos találsz valakit a saját osztályodban, évfolyamodon vagy iskoládban. Az lenne a legegyszerűbb. Vagy a rokonaid, ismerőseid között körülnézni.

Amúgy ott a face.

2017. okt. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyébként az iskolában

- milyen szintű könyvből tanultok?

- hányas vagy angolból?

- hány órátok van egy héten?

2017. okt. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hat 7kerulet közelében kellene találni

Az osztályban ES az iskolában nagyon kevesek vagyunk ES általában suli utan rohannak valami sportra vagy ilyesmire

EN 4-ES vagyok de az iskola elég alacsony szinten van a nyelv oktatásban

ES meg le is vagyunk maradva

Amugy 8-dik osztályos vagyok

2017. okt. 11. 08:50
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és 3 ,40perces óránk van egy heten
2017. okt. 11. 10:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Untig elég lesz 4-5 év múlva nyelvvizsgáznod. Ki találta ki, hogy már ennek a tanévnek a végén nyelvvizsgázz? És minek? Semmi értelme. Aminek értelme van: minél több időt tölteni a nyelvhasználattal. Erre használd fel a következő 4-5 évet, ne arra, hogy már most nyelvvizsgát szerezz, amit lehet lobogtatni. Vagy azzal akarsz bekerülni valami gimibe? Melyik gimi az, ahova már a felvételihez kell (vagy csak jól jön) a nyelvvizsga? Ennek akkor lenne értelme, ha ott majd összejönne legalább egy olyan csoport, amelyikben csupa olyan 9.-es van, akiknek már megvan a nyelvvizsgájuk. Hány ilyen 9.-esről hallottál életedben?
2017. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"EN 4-ES vagyok de az iskola elég alacsony szinten van a nyelv oktatásban

ES meg le is vagyunk maradva"


Ne az iskolát kritizáld, hanem azt áruld el, hogy milyen szintű könyvben vagy jelenleg. Ha mondjuk beginner vagy elementary, akkor teljesen irreális ennek a tanévnek a végére középfokú nyelvvizsgát vizionálni. Az, hogy 8.-os vagy semmit se árul el arról, hogy hol kéne tartanod, vagy hogy mennyire vagytok lemaradva (amit te nem is tudhatsz, hiszen életedben nem láttál tanmenetet).

2017. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak egy középfokú tudast szeretnek

Mert egy önkéntes tanárom ki akar vinni külföldre ES azt mondta addig valahogy tokeletesse kene fejlesztenem a nyelvet

Nem tudom milyen szintű a könyv

ES segítséget kertem , nem kritizalast

Te mar csak biztos tudod milyen szintű az oktatás nálunk !!!biztosan...

2017. okt. 11. 17:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ott tanítok, ahova te jársz. :)
2017. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kb egy evvel vagyunk lemaradva ...ES ezt a tanár mondta

Szóval biztos igaza van

Amugy meg ha tanár vagy akkor értem hogy az iskola partját fogod -akármilyen is legyen az-

2017. okt. 11. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem az iskola pártját fogom, hanem próbállak rávenni, hogy legalább vedd elő az angolkönyvedet, mert ha nem tudod belőni, hogy milyen szinten vagy, akkor nem fogsz tudni tanulótársat találni.
2017. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!