Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Eszperantó nyelvvel kapcsolatb...

Eszperantó nyelvvel kapcsolatban segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Nulláról - nyelvvizsga szintre szeretném megtanulni, de a képzést nem tudom finanszírozni anyagilag sajnos. Esetleg tankönyvet vagy online programot tudna valaki ajánlani nekem, az nagy segítség lenne.
2017. okt. 16. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A www.eszperantó.hu oldalon van online tanfolyam, bár lehet, hogy pénzbe kerül, 20-30 ezer forintba.

Tankönyvek:Baghy Gyula:Eszperantó nyelvkönyv, Kalocsay Kálmán: Rendszeres eszperantó nyelvtan, Szilvási László nyelvvizsgára felkészítő könyve, a címe sajnos nem jut az eszembe.Az említett oldalon biztosan van könyvajánló is.

Elvileg lehet használni Horváth József 30 nap alatt eszperantóul c. könyvét is, de ma már csak nehezen elérhető.Én ezekből tanultam, magánúton, most már viszonylag jól tudom használni az eszperantót.

Valóban könnyű megtanulni, könnyebb mint más nyelveket-alapszinten állítólag már pár hét után mehet-persze akkor is tanulni kell.

Lernu sukcese!Tanulj sikeresen!Mi esperas,ke mi helpis al vi.Remélem, hogy segítettem neked.

2017. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2017. okt. 19. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!