Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudná nekem ezt...

Valaki le tudná nekem ezt fordítani angolra?

Figyelt kérdés

A jövőben szeretném elvégezni ezt a középiskolát ,leérittségezni.

Tanulmányaimat nem szeretném tovább folytatni.Az iskola után szeretnék itthon vagy külföldön dolgozni és sok pénzt keresni.Akarok saját lakást,autót.Kb.10év múlva szeretnék férjhez menni ,családot alapítani.Szeretnék.1 gyereket.Mikor ez minden megvan szeretnék vállalkozást,amit örömmel csinálhatok.Szeretném ,hogy a családom büszke lenne rám.

NEM KÉREM AZ EGÉSZET LEGALÁBB A FELÉT ,MIVEL NEM VAGYOK JÓ ANGOLOS

köszönöm nagyon szépen



2017. okt. 17. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Most már biztos eső után köpönyeg lenne, de azért egy meglátás:

ez annyira tipikus, nem? Hogy "Tanulmányaimat nem szeretném tovább folytatni. ... szeretnék ... külföldön dolgozni és sok pénzt keresni.Akarok saját lakást,autót. ... NEM VAGYOK JÓ ANGOLOS".


Nem jó angolos, de azért külföldön egyből sokat keresni, pedig semmit se hajlandó befektetni, még egy kis nyelvtanulást sem, hát még (bármilyen szintű) továbbtanulást, csak akar, akar, akar...

2017. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van valami, sőt, nagyon sok abban, amit az első ír. A nyelvtanulás valaki számára könnyű, valaki számára bonyolultabb, ám nem lehetetlen. Magyar anyanyelvűeknek az angol a legegyszerűbb idegennyelv. Nem véletlenül használják, szerte az egész világon. Tanfolyam, nyelvkönyvek, magántanár... Minden elérhető. Én 14 éves lévén 2 éve tanulom az angolt, jó a nyelvérzékem, de a lustaságom sajnos sok mindenben "akadályoz"

. Alapfokon vagyok.

Nem tudom hány éves vagy, de neked is menne.



Nyilván való viszont, hogy most még tanulófélben vagy, vagy egyáltalán nem is tanulsz, így a választ nem tudod saját kútfőből. Nem vagyok biztos magamban, így nem állok neki fordítani, de azért remélem, hogy valaki segít majd. Sajnos az angolul nem tudó emberek számára nem igazán léteznek értelmes fordító alkalmazások, amik min. egy mondatot le tudnak fordítani.

2017. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!