Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 5 hónappal nyelvvizsga előtt...

5 hónappal nyelvvizsga előtt érdemes magántanárhoz járni?

Figyelt kérdés
5 hónap múlva vizsgázok és gondoltam havi 3-4 alkalommal bevállalok egy magántanárt, persze emellett itthon napi 2-3 órában gyakorlok nyelvtanra és napi szinten beszélek angol ismerőseimmel. Nagyon régóta tanulok már angolt és voltam tanfolyamon is de kicsit tartok attól hogy kifizetek 30 ezret és megbukok..nagyon szorongós vagyok. :D 20 éves vagyok egyébként egyetemista. A kérdésem csak annyi hogy szerintetek 4-5 hónappal nyelvvizsga előtt nem túl késő a magántanárhoz járás?
2017. okt. 19. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha napi szinten társalogsz angolul, és még tanulod is 2-3 órát szerintem teljesen felesleges a magántanár,de ahogy te érzed..az angol kózép egyébként nevetségesen könnyű, én 2 évet tanultam napi 1,5 órát (a gimis heti 2 mellett ami viszont pont szxrt sem ér ónmagában), és elsöre megcsináltam..szóval te se izgulj szerintem :)
2017. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Boven eleg, sot!

Azert egy jo magantanarral, heti 3-4oraval, es szorgalommal, szerintem egy ev alatt teljesen kezdobol kozepfokra el lehet jutni. Foleg ha meg a nyelverzeked is jo, plane.

Nemtudom kozepre vagy felsofokra mesz, de ha reg ota tanulod es tanfolyamon is voltal, akar magantanar nelkul is sikerulhet mar most.

Ha meg honapok vannak es gyakorolsz es magantanarhoz is mesz, mindenkepp sikerulnie kell!

Szerintem most inkabb csak izgulsz miatta es az huz vissza.

2017. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Középfokú nyelvvizsgáról van szó, köszönöm a válaszokat! :)
2017. okt. 19. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!