Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet hatékonyan megtanul...

Hogy lehet hatékonyan megtanulni sorozatnézéssel és könyvolvasással angolul? Tanácsok?

Figyelt kérdés

8 évet tanultam, ötösre érettségiztem, de ez nem elég.

Egyelőre angol felirattal kezdtem el, de szeretném majd azt is elhagyni. Most még 2-3 alkalommal is meghallgatok részeket, mert elég gyorsan beszélnek.

Véleményem szerint a magyar felirat semmit nem ér, azt mondták úgy kezdjem. Abból semmit nem tanul az ember.

Így meg legalább a kiejtést ia tanulod.


2017. okt. 22. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik már sínene vagy.
2017. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat csinalni kell, ahogy most elkezdted

Mar tudsz mindent ezzel kapcsolatban

2017. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sose végzek, ha mindent 2-szer meghallgatok...
2017. okt. 22. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A megtanulni könyvolvasással kifejezésre reagálva.

Rátapintottál a módszer hátrányára, rettenetes időbefektetéssel éred el az apró kis eredményt. Ha elolvasol 3-400 könyvet, sok mindent helyből és fejből (hejből és felyből? :) ) fogsz tudni, pár dolgot meg akkor sem. Aki nem lusta, az meg, ha először előfordul, utánanéz a megfelelő helyeken, és nem felejti el. :)


Elvégre mondják, hogy a kisgyerek is így tanul meg anyanyelvén. 15 év, évi 365 nap, napi 16 óra befektetéssel. :)

2017. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
A fő hogy ne csússzál le.
2017. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!