Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online, skype nyelvtanfolyam?

Online, skype nyelvtanfolyam?

Figyelt kérdés

Oroszul szeretnék tanulni, azonban a környéken még tanárt sem találtam, nemhogy tanfolyamot. Még az jutott eszembe, hogy esetleg orosz szakos egyetemistáknál érdeklődöm, de ezzel kapcsolatosan azért vannak aggályaim. Gondoltam, hogy ma már azért több lehetőség van és mások is mondták, hogy lehet ki kellene próbálnom egy ilyen megoldást is. Van valakinek tapasztalata az ilyen fajta nyelvtanulással? Esetleg ismertek valakit vagy egy oldalt tudnátok ajánlani?


(Egyébként még esetleg az angol és német nyelv is érdekelne, ha jó tapasztalataitok vannak ezzel a módszerrel kapcsolatosan, de ezeket a nyelveket helyben is meg tudom oldani.)


2017. okt. 25. 00:19
 1/1 teelapo ***** válasza:

csak egy tipp:

[link]

(Sajnos, a net 90%-a angolul van. Magyar nyelvű szöveget keveset találsz.)

2017. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!