Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki hollandul tud? Segiits.

Valaki hollandul tud? Segiits.

Figyelt kérdés
ha valaki tudna nekem segiteni hollandul, és elmagyarázni az alapokat megköszönném!
2010. máj. 30. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ja, az nekem is jol jonne. Itt elek mar lassan egy eve de nem vagom ezt az ostoba nyelvet. Lehet ugyebar nem akarasnak nyoges a vege...
2010. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem ostoba a nyelv, Én kifejezetten szeretem még hallgatni is, nem az-az elcsépelt unalmas idegen nyelv, hanem izgalmas, ha ott élnék biztos rám ragadna valami,nem csak a kosz.

Ha annyira ostoba a nyelv, ki kényszerített,hogy ott dolgozz? Ha van egy kis alap németed, és angolod, akkor a holland is könnyen megy. Sajnos az ország szó szerint elkurvult, köszönhetően a magyaroknak.

2010. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ooo...ja. Perfektul beszelek angolul, de nemetul annak ellener hogy valaha tanultam nem tudok. Nem is akarok tudni. A hollandiai munkara pedig a kivalo Magyar munkaeropiac, a magas eletszinvonal es tovabbi bemutatasra nem szorulo Magyar szituaciok kenyszeritettek. Tehat nem szabad valasztas volt. Jo hogy tetszik neked ez a nyelv...annak ellenere hogy egy "g" betut sem tudnak kimondani, helyette valami nyallal kevert horges szeru hangot hallatnak, ami nagyjabol a turha felszivasanak felel meg.
2010. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor menj Angliába!! Vagy Skandináviába, ott is alap az angol tudás. Ennyi, ha nem tettszik, végy füldugót míg elugrasz a boltba! Alkalmazkodni kell,ennyi!
2010. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat...:D de most már nem tudna vki segíteni?:D
2010. jún. 2. 17:22
 6/14 anonim válasza:
én lehet hogy tudnék?melyik városban laksz?
2010. jún. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Miskolcon:) de msn-en is elég lenne:D
2010. jún. 4. 15:43
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Jah, hogy innen fuj a szel! Miskolc... sok Miskolci van idekint akik bele vannak bolondulva a hollandba. Regenyt lehetne irni roluk es Dunat rekeszteni beloluk. Szoval te - nagy holland nyelvvedo - is kozejuk tartozol. Remek. Akkor konnyen kijuthatsz, csak drogozd szet az agyad es melozz beszivva 5 ember helyett, vagy csak siman menj el ejjeli pillangonak (ahogy a tobbi miskolci) :DDD Biztos egy bunko allat vagyok, de ha nem lenne igaz nem irnam. Ez van
2010. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hey, ennek a fazonnak folyamatosan ugyanolyan a rataja mint nekem.. hogy csinalja?


Holland nyelv? Csak magantanaroktol, kesobb pedig nederlandisztika szakon, most hirtelen nem ugrik be melyik fosulin van

2010. jún. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem azért irtam ki a kérdést, hogy ilyen megjegyzéeseket irj:) mért vannak bármilyen kérdésnél bunkók?-.-
2010. jún. 6. 01:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!