Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hacsak a szóbelim sikerült...

Hacsak a szóbelim sikerült nyelvvizsgán akkor milyen bizonyítványt kapok?

Figyelt kérdés

Írásbelim 56% lett, azt írja, hogy félig sikerült: Az Ön vizsgaeredménye: Félig sikerült - Sikeres szóbeli


Én úgy tudom elképzelni, hogy kapok egy rendes bizonyítványt és 2 féle matrica van, van egy írásbeli és egy szóbeli és csak a szóbelit rakják bele.


Ez csak egy elképzelés, fogalmam sincs, hogy van a valóságban :D


2017. okt. 27. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a szóbeliért kapsz bizit.
2017. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En ezt ertem, de nem ez a kerdes.. Hanem hogy hogyan nez ki ez a reszbizonyitvany?
2017. okt. 27. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól írta az első válaszoló, a szóbeliért kapsz egy bizonyítványt, bele van írva, hogy sikeres szóbeli. Ha megcsináltad az írásbelit, akkor kapsz még egy keményfedeles bizit, abban az lesz, hogy sikeres írásbeli. Elég furán néz ki, hogy külön van a kettő, nem értem, hogy a végén a szóbelit visszaadva miért nem adnak egy olyat, amiben együtt szerepel mind a kettő.
2017. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

rendben koszonom

es a kesobbiekben igenyelhetek egy osszevont (komplex) nyelvvizsgat, vagy marad a 2db kulon?

nyilvan nem olyan nagy tragedia, de azert megis

2017. okt. 27. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve kiállítottak egy rendes keményfedeles bizonyítványt sikeres szóbeliről. Amikor meg lett a külön irásbeli beadtam egy kérvényt a NYAK-nál és egyessítettem. Nem vagyok benne biztos de mintha pár ezres díjat is kellett volna fizetni az egyesítésért.
2017. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom, barátom volt ilyen helyzetben, nem ajánlották fel neki. Viszont mivel ugye "elkallodhat" a bizid, gondolom kikérheted mégegyszer, ebben az esetben valószínű már az összevontat nyomtatják, csak ezt már nem ingyen.
2017. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!