Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2008-ban voltam komplex Telc...

2008-ban voltam komplex Telc nyelvvizsgán, de csak a szóbeli része sikerült. Utólagosan kiadják a bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Amikor én vizsgáztam, akkor még csak akkor adták ki a vizsgázóknak a középfokú komplex nyelvvizsga tanúsítványt, ha mindkét vizsgarész sikerült. Nekem csak a szóbeli sikerült, az írásbelin másodjára is megbuktam, így nem kaptam róla bizonyítványt. Ezt lehet-e utólagosan kérni, vagy nem?
2014. júl. 14. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg
2014. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A komplexet értelemeszerűen most is csak úgy adják oda,

ha meglett mindkét rész. De ha valaki csak az egyik részt akarja megcsinálni és úgy jelentkezik rá és sikerül neki, akkor arról kap "fél" bizonyítványt

2014. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de ha akkor nem adtak külön bizonyítványt a szóbeliről akkor valószínű, hogy most sem fognak.
2014. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!