Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha az egyetemen angolból...

Ha az egyetemen angolból vizsgázol B2 es szintre akkor a félévi vizsgák után ha sikerültek külön kell újbòl vizsgázál angolból?

Figyelt kérdés

2017. okt. 28. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt most nem teljesen értem.

A B2 szint gondolom, valami nyelvvizsga lesz. Ha van olyan tárgyad, aminél a vizsgakövetelményeket kiváltja egy B2 szintű általános angol nyelvvizsga, akkor abból nem kell vizsgáznod. De ha mondjuk szaknyelvi tárgyad is van, amihez nem elég az általános nyelvvizsgád, akkor abból ugyanúgy vizsgáznod kell a bizonyítvány birtokában is.

Bár ha értelmesen leírnád a helyzetet, lehet, hogy jobb választ is tudnék adni.

2017. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha van angol tantárgyad az első évben mind a 2 szeszioban levizsgáztàl àtmentél akkor megkapod a b2 es szintű diplomát vagy harmad évben kell külōn vizsgázál pluszba hogy kap meg a b2 színtű diplomát tudjál menni mesteri szakra?
2017. okt. 28. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem előbb próbáld meg a magyar nyelvvizsgát letenni, mert nem érthető, amit írsz!
2017. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hányszor kell angolból nyelvizsgáz az egyetemen?
2017. okt. 30. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
3 szor
2017. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miből áll a vizsga hányad éven kell vizsgáz angolból hogy tudj menni àllamvizsgázni?
2017. okt. 30. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Államvizsgázni nem kell semmi. Csak éppen diplomát nme kapsz.
2017. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha nincs meg a nyelvizsga akkor egyetemi szakdiplomát sem kapod kézhez? Jól èrtettem a választ
2017. okt. 30. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!