Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van esélyem hogy felvegyenek...

Van esélyem hogy felvegyenek az angol tagozatra?

Figyelt kérdés

Most 8.-os vagyok.Angol tagozatra szeretnek jelentkezni jovore,de nincs nagy angol tudasom

Az alapokat tudoom de ha pl elem raknak egy angool szoveget hogy forditsam le biztos nem tudnám.Szóbelin nem angolul kell majd beszelgetnem azt tudom.

4-es vagyok angolbol egyebkent.

De ha jol tudom 9.ben az elejerol kezdjuk az angol tanulast.

Mit tanacsoltook

Egyebkent a human tagozat is tetszik csak ott ugye nincs lehetosegem nyelvvizsgara.


2017. okt. 29. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Tanartol fugg, hogy elorol kezditek e. Van amelyik tanar igen, van amelyik egy bizonyos szintet mar elvar.

Osztalytarsaktol is fugg, de altalaban egy felmero alapjan az osztalyt tobb csoportra osztjak szintjuk alapjan.

Ha a csoporttarsaidbol mindenki tudja a present simple-t peldaul, akkor lehet csak neked egyedul nem magyarazza el ujra. De van olyan tanar, aki csak egy embernek is 10x elmagyaraz valamit.

Illetve az egesz tanitas szintjetol is fugg, hogy mikor es egyatalan eltudsz e menni nyelvvizsgazni. Lehet kelleni fog magantanar vagy nyelviskola is.

2017. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!