Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból el lehet érni 9-10...

Angolból el lehet érni 9-10 hónap alatt a középszintet?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 20:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

0-ról.

Ha igen,milyen módon?

2017. nov. 3. 20:05
 2/11 anonim válasza:
66%
Sok tanulással, gyakorlással. Sajnos senki sem tanulhatja meg helyetted, és nincsenek csodapirulák sem. Én most a felsőfokú angol nyelvvizsgámra készülök amit nyárra tervezek. Ha gondolod segíthetek vagy adhatok pár tanulási tippet, de igazából a saját szorgalmadon és kitartásodon ( na meg persze a ráfordított idődön) múlik mennyit élsz el. Sok szerencsét és kitartást kívánok! ;)
2017. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
el lehet, de akkor szuper intenzíven, minden nap több órát kell vele foglalkoznod. én magántanárt is javasolnék, ilyen módon tudod a beszédkészségedet fejleszteni, és az írásaidat is ki tudja javítani.
2017. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyanyelvi környezetben, rászorulva a nyelvre, simán el lehet érni.
2017. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Angol nyelvterületen, napi több óra tanulással talán igen. Itthon abszolút lehetetlen.
2017. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
A szülést lehet elérni.
2017. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Angol nyelvterületen, napi több óra tanulással talán igen. Itthon abszolút lehetetlen."


Így van!

2017. nov. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyelvérzéktől függ. Én soha nem foglalkoztam vele, mégis egy év alatt belémivódott és meglett a középszint. Vedd körül magadat angol nyelvű szövegekkel, állítsd át a gondolkodásodat angolra. Viszont attól függetlenül, hogy lehetséges (minden lehetséges), ne várd el, hogy feltétlenül sikerüljön. Ha belefekteted a munkát, valahogyan amúgy is biztosan megtérül majd, viszont van egy olyan érzésem, hogy azért ez a rohamtempó, mert valamit eddig halogattál.
2017. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"(minden lehetséges), ne várd el, hogy feltétlenül sikerüljön"


Vagyis: egyáltalán nem igaz, hogy minden lehetséges.

2017. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Az, hogy lehetséges, de nem biztos, neked hogyhogy két ellentétes dolgot jelent? :D
2017. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!