Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek érdemes mindent...

Szerintetek érdemes mindent kiírni vagy pedig elég csak a megoldásokat?

Figyelt kérdés
Emelt angolra készülök, kaptam hozzá könyveket pdf-ben. Jelenleg a Macmillan English Grammar in context-ben dolgozom. Először szóról szóra kiírtam a mondatokat, szövegeket mert tök érdekesek és hasznosnak találtam, de rengeteg idő volt, főleg, hogy a legtöbb feladatra csak ránézek és tudom a választ. Most csak a megoldásokat írom ki és leellenőrzöm, de így meg olyan érzések van, hogy nem csinálok semmit...
2017. nov. 14. 16:51
 1/4 A kérdező kommentje:
*érzésem
2017. nov. 14. 16:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel ott a könyv, így fölösleges lemásolni.
2017. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább fénymásold.
2017. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pdf-ben kaptam, úgyhogy max. nyomtatni tudnám, de 8-at kaptam és ekkora mennyiséget már nem tudom kinyomtatni. Úgyhogy egy füzetbe írom.
2017. nov. 14. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!