Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez az angol szöveg?

Mit jelent ez az angol szöveg?

Figyelt kérdés

B2 nyelvvizsga könyvben leltem, nagyjából értem, csak kíváncsi lennék más hogy fordítaná.


"Through much of the Clinton administration, the White House has been dogged by allegations of dubious campaign contributions from overseas. Last week a sensitized Hillary Clinton, gearing up for a Senate run in NY, dodged similar trouble when she abruptly returned money from a Bulgarian emigré, Darina Pavlova , who turned in a check for 1000 USD."


2017. nov. 18. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy még érdekelnek e a válaszok, de azért leírom az én verziómat



A Clinton államvezetés nagyja alatt, a Fehér Ház kétes külföldi kampányok adakozásának a gyanújával volt szemmel tartva. Múlt héten az érzékenyített Hillary Clinton, felszerelkezve a New York-i Szenátus választásra, egy hasonló bonyodalmakat került ki, amikor váratlanul visszatérítette az az 1000 dolláros csekket, amikor a bolgár emigráns, Darina Pavlova próbált betéríteni.

2017. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
**amit a bolgár emigráns
2017. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!