Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez a mondat? It...

Mit jelent ez a mondat? It was fishkeeping, of all things, that lured Ken Hart, then age 43, to the world of web design.

Figyelt kérdés
2017. dec. 6. 17:18
 1/4 chtt ***** válasza:
95%
Kb.: Mindenekelőtt az akvarisztika volt az, ami az akkor 43 éves Ken Hartot a webdesign világába csábította.
2017. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem lesz magyaros, de:


Minden dolgok közül épp az akvarisztika volt az, amely az akkor 43 éves K. H.-t a webdesign világába csalta (fordította).

2017. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 chtt ***** válasza:
68%
Mé' nem? Szerintem tök jó :) (esetleg: annyi dolog/annyi minden közül épp..., de nekem a te megoldásod is tetszik, valamivel jobb is, mint az enyém - a fordította nem köll, a csalta teljesen jó:)
2017. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem mind a két megoldás tetszik, ezerszer jobbak, mint az enyém. :-) Köszönöm
2017. dec. 7. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!