Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Japán nyelvtanulás, hogyan...

Japán nyelvtanulás, hogyan "kezdjem el"?

Figyelt kérdés

Igazából van ötletem hogy hogy kezdjem el, de mégis ti mit ajánlatok? Elkezdtem a betűket tanulgatni(Hozzáteszem ez egy online tanfolyam), de mégis hogyan induljak neki pl. a szavakkal, mondatokkal?

UI.: Lehet kicsit hülyén fogalmaztam, azért remélem valaki megérti.



2017. dec. 5. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdésnek tanuld meg a hiragana és katakana táblákat. Gyanítom, hogy ezt értetted a "betűk" alatt. Neten valószínűleg fent van pdf-ben a Genki 1 című könyv is, ez szintén segíthet. Aztán kanjik, nyelvtanok, szavak. Először hajts az N5 szintre. Ha rákeresel arra hogy "N5 kanjik" például, akkor elég sok hasznos oldalt fogsz találni.
2017. dec. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%
Az ABC-vel.
2017. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!