Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kit tudtok ajánlani?

Kit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan német tanárt vagy csoportot,keresek skyp-on vagy Mosonmagyaróváron,aki nagyon a beszédre/értésre megy rá. Az alap nyelvtan megvan,viszont nagyon nehezen megy az értés. Mondanak valamiz,egyszerűen nem értem meg,aztán ha kielemezem a mondottat,kiderül hogy a benne lévő összes szót és a nyelvtanát is ismerem. Ezért kellene gyakorolnom az értést. Járok egy nyelvsuliba,de nagyon sulykolják a nyelvtant,viszont az nekem megvan. Az értés a gondom.
2017. dec. 7. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézhetnél német youtube csatornákat, a videósok általába nagyon érthetően beszélnek, ha éppen nem játszák magukat a nézők miatt.


Illetve évfolyam vizsga miatt régebben néztem 1-2 angol lassan beszélős videót, és találtam is egy ilyen sorozatot neked németűl "Slow German". Nem értek a némethez, de szerintem a felirat is pontos.

2017. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet! 😊
2017. dec. 9. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!