Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki nekem egyeteme...

Segítene valaki nekem egyetemekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem tudom, melyik egyetemre menjek. Hiába nézegetem az egyetemek honlapjait, nem találok olyat, ami megfelelő lenne a számomra. Pedig már ideje lenne, hogy tudjam, melyik tantárgyak fele orientálódjak. Hisz lassan faktokat kell választanom. Légiutaskísérőnek készülök, és mindenképpen szeretnék egy olyan egyetemet elvégezni, ami előresegít az álomszakmám felé. Mindenképp az angol nyelvvel szeretnék foglalkozni az egyetemen és kéne találni egy olyan szakot, amivel az angolt fejleszthetem tovább. De határozottan szeretnék más nyelveket is tanulni, minél többet, szóval ha lenne ilyen lehetőség, az nagyon sokat segítene. Előre is köszi, ha valaki segít. Minden értelmes(!!) válasznak örülök!

2017. dec. 11. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
flight attendant képző
2017. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anglisztika - ez az angol nyelvvel foglalkozó nyelvszak. Nyelvi szakoknál választhatsz minort, ami lehet egy másik nyelv.
2017. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Elég angolul tudni. Más nyelvre nincs igény.
2017. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Modell iskola.
2017. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha légiutaskísérő szeretnél lenni akkor ne egyetmre menj, hanem célirányos tanfolyamra.
2017. dec. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
esetleg a nemzetközi tanulmányok
2017. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!