Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németül hogy hangzanak ezek?

Németül hogy hangzanak ezek?

Figyelt kérdés

Utána felmegyünk az emeletre a karácsonyfához majd megajándékozzuk egymást néhány kedves dologgal.

! Imádok ajándékozni, mindig megprobálok valami nagyon cukit venni, néha készteni. Apukám mindig segít nekem. Idén parfümöket kértem és sminkeket ezekből sohasem elég.

Ezt követően beszélgetünk, képeket csinálok...ez az egyik kedvenc napom az évben. Mindenki együtt van, számomra ez a legfontosabb.



2017. dec. 20. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogalmazz meg egyszerűbb mondatokat, ha ezek nem mennek! Ennél csak nehezebb dolgok várnad még rád eme "csodás" nyelvből, ha nem gyakorolsz, hamar el fogsz vérezni.
2017. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utána felmegyünk az emeletre a karácsonyfához majd megajándékozzuk egymást néhány kedves dologgal


(Danach gehen wir hoch zum Weihnachtsbaum und

schenken einander nette Sachen) -

2018. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Imádok ajándékozni, mindig megprobálok valami nagyon cukit venni, néha készteni. Apukám mindig segít nekem. Idén parfümöket kértem és sminkeket ezekből sohasem elég


Ich mag schenken und ich versuche immer etwas sehr

süsses zu besorgen oder selbst anzufertigen.

Mein Vater hilft mir immer dabei. Dieses Jahr habe ich

um Parfüms gebeten

Ezt követően beszélgetünk, képeket csinálok...ez az egyik kedvenc napom az évben. Mindenki együtt van, számomra ez a legfontosabb.

2018. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!