Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a beszeljang...

Mi a véleményetek a beszeljangolul.com oldalról?

Figyelt kérdés
Az előbb láttam, hogy valaki ezt ajánlja valaki másnak. Ránéztem és egész érdekesnek tűnik. Van aki onnan tanul? Vélemények róla?
2017. dec. 22. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2017. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, hogy kinek mi jött be.

Próbáld ki és legyen saját véleményed róla, úgyis csak az számít.

2017. dec. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FeeroP válasza:
Nem feltétlenül lesz nagyon hasznos a válaszom. Én most kezdtem el és így elsőre tetszik, de ez az én tapasztalatom. Regisztrálj az oldalukra, ahol rengeteg minta van. Szóval nekem eddig bejött.
2018. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem hasznos. Nincs benne magyar szöveg, de érted, mert olyan gesztusokkal elmagyarázza, amit mindenki megért. Megvettem Az ugyanilyen német kezdőt is magamnak meg a gyereknek, az is jó, de ott a hölgy nem törekszik arra, hogy megértse a tanuló az adott szót.
2019. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!