Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A woman never forgets the men...

Flash! kérdése:

A woman never forgets the men she could have had; a man, the women he couldn't. Ez mit jelent magyarul?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy nő soha nem felejti el azokat a férfiakat, akiket megkaphatott volna, egy férfi pedig azokat a nőket (nem felejti el), akiket nem kaphatott meg
2017. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

"Egy nő sosem felejti el azokat a férfiakat, akiket megkaphatott volna, egy férfi pedig azokat a nőket, akiket nem kaphatott meg."


(baromság amúgy, valami Coelho- vagy Oravecz-féle bölcselkedő mondhatta...)

2017. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

#2 Azt hiszem, hogy nem ment át az idézet lényege.

Tökéletesen igaz amúgy az átlag emberekre.

Hozzak pár példát az életből?


Hány feleség bánja meg a házasságát? Olyankor tudod kikre gondolnak? Azokra a pasikra, akikkel simán összejöhettek volna és azt gondolják, hogy a jelenben minden szempontból(vagy most fontos dolgokban), sokkal jobban jártak volna.

(Lehet nem az izomagyat kellett volna választani, aki alkalmatlan az apa szerepre, folyton megcsal, vagy azt, akit a szülők akartak vagy azt, akinek csak pénze van... stb.)

Tipikus-tipikus...

Elég ha csak egy rajzfilmből idézek.

"Bárcsak a Hufnágel Pistihez mentem volna feleségül.."



Férfiak esetében is maximálisan igaz az átlagra.

Vegyünk egy osztálytalálkozót. Előtte az átlagos fiúk tudod mire gondolnak?

Hogy nézhet ki az osztály legjobb nője.

Egyáltalán nem arra, akit bármikor megtudtak volna hódítani, mert kis szerény, szende, visszahúzódó lány volt anno.

Másik példa..

Kikről fantáziálnak a férfiak többsége?

Elárulom.. nem a feleségről, barátnőről.

Hanem olyan nőkről, akiket soha nem kaphatnak meg.



(Szóval ha átlagos emberekről beszélünk.. általánosítunk, akkor simán megállja a helyét az idézet.)

A nőknek idővel egyre fontosabb lesz a család, a biztonság, szerelem/szeretet, ragaszkodás.

Amíg a férfiak többsége meg beleun a párkapcsolatba.

2017. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Attól, hogy írsz róla fél oldalt, még nem lesz igaz. Akit nem kaphatunk meg, az mindig érdekesebb lesz, mint a Józsi, aki harminc éve udvarolt neki. Akkor is, ha a férfi szerző által kitalált Mézgáné Paulának nem. Magadnak is ellentmondasz, mert az elején még "hány feleség megunja a házasságát", aztán a végén meg hirtelen már a férfiak unnak bele a kapcsolatba és a nőknek fontos :D
2017. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
jav.: "akit nem kaphat meg valaki, az mindig érdekesebb lesz, mint a Józsi, aki harminc éve udvarolt neki."
2017. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Azért írok fél oldalt, mert nem feltételezek rólad olyanokat, hogy egy szimpla 1 mondatos "Pedig van értelme, gondolkozz el rajta" válasz után tényleg használnád az agyad.

Jól is tettem.... Bebizonyosodott, hogy fafejű vagy, még annak ellenére is, hogy a szádba rágtam.


1. Tanulj meg olvasni.

Nem írtam, hogy a nő beleun a házasságába. Azt írtam, hogy valamilyen okból kifolyólag megbánja.

A kettő nem ugyanaz. Köszönő viszonyban sincsenek egymással.


Emellett látszik, hogy nem voltál még komoly kapcsolatok szemtanúi, nem jó az emberismereted.

Ők megbánják a kapcsolatot, tudod miért? Mert látják, hogy x milyen jó apa, y milyen jó pasi lett, z milyen gazdag lett.

Ezért bánják meg és nem megunják, mert látják, hogy mit szalasztottak el.


Illetve végig hangsúlyoztam, hogy az átlagról beszélek.


Ha így sem érted meg, akkor entschuldigung. Többet nem magyarázok, tágítom az eszét olyan embernek, aki jobban szeret buta maradni. :)

Ajánlom, hogy olvass többet, járj nyitott szemmel, vonatkoztass el magadtól és nyugodtan csatlakozz komoly emberek beszélgetéséhez de csak hallgasd, gondolkozz, ízleld a mondanivalót, hagyd hogy érlelődjön benned, mert ha túl hamar szólsz könnyen kinevethetnek, hogy milyen buta is vagy.

2017. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, zöld kezek mentek.
2018. jan. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!