Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Orosz Kulturális Központ...

Az Orosz Kulturális Központ nyelvtanfolyamairól mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Valaki járt már oda esetleg?

Egy szemeszter alatt egy szintet léptek vagy csak felet?

(pl. B1-ről B2-re.)



2018. jan. 6. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Vlki ?
2018. szept. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, valaki?
2018. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ott tanultam meg oroszul. A tanfolyamok jók voltak. Az, hogy az ember mennyit tudott haladni, attól is függ, hogy ő mennyi energiát tett bele. Voltak, akik stagnáltak vagy kimaradtak, mások nyelvvizsgát tettek.
2020. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés régi, de hátha valaki tud választ adni.


Mi a tapasztalatotok róla?


Utolsó válaszoló:

Ezt általában érted így vagy csak az adott tanárról akivel találkoztál, illetve arról a szintről amit te tanultál?


Bárki aki tudja:


Hogy mennyire halad az ember persze saját magától is függ, de nyilván a tanfolyamoknak van tervük, hogy egy tanfolyam honnan hova visz el.

Elvileg nulláról mondjuk középfokra hány szintet kell elvégezni?


Lehet még pár kérdésem?


Köszi!

2021. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Én nulláról középfokra három év alatt jutottam el úgy, hogy csak náluk tanultam, heti négy órában. A második év végén pedig kimentem 3 hónapra a Puskin főiskolára. Igazán az adott lendületet, gyakorlatot.

A tanárok jók voltak. A tanfolyam elején volt egy szintfelmérő, annak alapján osztottak be csoportba. Szerintem menj el, nézd meg személyesen! Utána könnyebben dönthetsz, hogy tetszik-e.

2021. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

Tényleg kritika nélkül írom, de ez nem valami jól cseng.


Nyelvet középfokra kb. két év alatt sokan meg szoktak tanulni, azt lehet jónak nevezni, illetve az orosz kapcsán is több helyen ezt olvastam.


A moszkvai Puskin biztos nagyon sokat dob a tudáson, de három év tanulás + 3 hónap Puskin (a három hónap is hosszú idő ilyen közegben, sokan kevesebbre mennek) az szerintem középfokúhoz túl sok idő.


Ráadásul heti négy órában tanultad itthon.



Otthon is rendszeresen foglalkoztál vele?


Mert a számok engem most inkább sajnos eltántorítottak.

És mondom, nem akartalak kritizálni ezzel.

2021. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!