Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német TELC nyelvvizsga?...

Német TELC nyelvvizsga? Tapasztalatokra és segítségre lenne szükségem. SOS

Figyelt kérdés
Vasárnap megyek nyelvvizsgára b2. Nagyon izgulok tehát pár tapasztalatnak nagyon örülnék és ,hogy nagyjából mire számíthatok? Prezentációt én előre itthon kiválaszthatom ugye? Diskussion résznél teljesen leakadtam ha valaki tudna segíteni bármivel oldalak mintafeladattal vagy egy két sablon szöveg amit mindenképp elmondhatok azt nagyon megköszönöm! Illetve bármilyen részhez szívesen fogadok bármilyen segítséget. Kedvességetek előre is köszönöm

2018. jan. 7. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Előre otthon kidolgozod, aztán azt meg ott felmondod. És figyelj, hogy mit mond a másik, mert majd bele kell kérdezned. (de ha jól rémlik erre lesz időtök, hogy megbeszéljétek, hogy ki mit kérdez a másiktól és ki mit válaszol)

Magadat tudd bemutatni. Általában valami programot kell lebonyolítanod, hogy Németországból jönnek xy-ék és szervezz nekik programot, vagy valakinek gyűjtsd pénzt és arra szervezz egy adománygyűjtést, stb. A másik meg egy érv ellenérv. Kaptok egy szöveget, amit elolvashattok, és megbeszélitek, hogy ki mi mellett érvel és talán még idő is van kidolgozni de már nem emlékszem. Az a jó, hogy van forrás, amiből lehet mazsolázni+ ott a kút fejed. Én annó az elektromos autót kaptam. Sok sikert! :D

2018. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha tényleg lenne idő megbeszélni ,hogy ki mit kérdez a másiktól az nagyon jó lenne :D de persze gondolom ez függ majd a társamtól is ,hogy mennyire lesz együttműködő.

Akkor majd a forrást sasólom rendesen.

Köszönöm!!! és a választ is. Szép Napot!

2018. jan. 8. 17:28
 3/6 anonim válasza:

En is vasarnap megyek,csak en csupan irasbelire!

Jo tanacs: szobelinel ki lesz irva ki a parod,keresd meg es beszeljetek meg mit fogtok egymastol kerdezni,nekem ez tokre bejott

80%-os lett a szobelim :) hajra vasarnap!

2018. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te is TELC-re jössz? :-) Köszi ez jó tipp eszembe sem jutott volna megkeresni a partnerem. 80 % szóbeli az igen hát te akkor nagyon okos lehetsz. Írásbelitől nem de a szóbelitől nagyon nagyon félek. Egy kalappal vasárnapra :-)
2018. jan. 12. 15:23
 5/6 anonim válasza:
Igen, telcen voltam! A kozpontban. Hogy ment neked?
2018. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Borzalmasan. Én többet az életben meg nem próbálom az is biztos. Na és neked ,hogy ment? Remélem jobban mint nekem
2018. febr. 4. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!