Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az alábbi mondat?...

Mit jelent az alábbi mondat? With an old man that was just so full of hate that he didn't know being poor was what was killing him.

Figyelt kérdés

Egy öregember tele gyűlölettel, ezt a részét nem tudom

a szegénység volt az ami megölte Őt.


2018. jan. 13. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy öregemberrel, aki annyira tele volt gyűlölettel, hogy nem tudta, a szegénység volt az, ami megölte őt.
2018. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 chtt ***** válasza:

Mivel folyamatos múlt, nem lehet a vége ez:


... aki nem tudta, a szegénység az, ami megöli őt?

(mer' ha már megölte volna, nem 'had killed' lenne?)

2018. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 chtt ***** válasza:
(bocs, rosszul emlékeztem - ... hogy nem tudta... -- borzasztó, hogy ezen az oldalon új hsz-t kell írni, másként nem tudom javítani magam, ha elírok valamit:(
2018. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Leginkább My old man kezdettel olvasni ezt a Hackman mondatot.
2018. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 chtt ***** válasza:
Ehen, megtaláltam :) Ez is Mississippi Burning, de a Wikiquote-on "He was an old man"-nel kezdődik (és kb. biztos, hogy "a szegénység az, ami megöli" az igazi:)
2018. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
... a szegenyseg az ami halalra kinozza ot.
2018. jan. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen Mississippi Burning, imádom ezt a filmet, de csak eredetiben, és eldöntöttem, hogy minden mondatát érteni akarom, és aztán mikor mindent értettem megnézem egyben. De már legalább 30* megnéztem, szóval bocsi, ha még lesznek kérdéseim. :-)
2018. jan. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!