Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű érettségi angolból?

Emelt szintű érettségi angolból?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, "bent ragadt" diplomával 😔

Magáncégnél dolgozom, tehát nem követeli a nyelvvizsgát a diplomához, tehát eddig nem foglalkoztam vele, azonban most jól jönne a nyelvvizsga pótlék.. 🙃

Már voltam párszor sikertelenül, ezért is hagytam rá, ám egyik ismerősöm mondta, hogy a diplomámhoz "szükséges" alapfok kiváltható egy emelt szintű angol érettségivel.

Ez tényleg így van?

Tanárhoz jártam, most is készülnék rá, de hogy én újra iskolába járjak, az kizárt munka és gyermek mellett :) vagy most ezt hogy kell elképzeni? Köszi


2018. jan. 14. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen 60% feletti eredmény középfokú nyelvvizsgával egyenlő.
2018. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyénileg felkészülős, ugye? Nem kell suliba járni, remélem. Mikor kell jelentkezni?
2018. jan. 14. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha már többször megbuktál az alapfokú nyelvvizsgán, akkor felesleges a nagyjából középfokúnak megfelelő emelt szintű érettségivel próbálkoznod.
2018. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szállj le a magas lóról! :)
2018. jan. 14. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
A tavaszi érettségire nekünk február 15 kell jelentkezni neked ez fizetős lesz és tanulnod kellett az angolt nyelvet középiskolában hogy csinálhass.
2018. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tanultam! Köszi. Az nen gond, ha fizetős.
2018. jan. 14. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
A neten megtalálod a korábbi vizsgákat. Érdemes megnézni egyet-kettőt, mielőtt befizeted a vizsgadíjat.
2018. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!