Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyek angolból a szóbeli...

Melyek angolból a szóbeli érettségi tételek?

Figyelt kérdés

Pl. Daily routine, Holidays, My town, Our school

Vagy ezeket hol nézhetem meg?

20 db van, ha jól tudom.


2018. jan. 12. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Amennyiben középszinten érettségizel,akkor a szóbeli tételsort a tanárod állítja össze(minden tantárgyból)-központilag megadott elvek,nagy témák alapján. Ő ezt,mint tételsort,tételcímeket hivatalosan,a törvények szerint nem közölheti előre,de azért jellemzően ún. "témakör" címszó alatt el szokták mondani a tanárok(a normálisabbak)...hogy ezt mikor teszik meg,az változó. Ezt a dolgot nem tudom,hogy el tudod-e képzelni...kb. úgy kell érteni,hogy pl. megadja magyarból témakörnek Ady Endrét,a tételben pedig csak Ady magyarságverseire kérdez rá - nyilván ezt előtte rendesen megtanítja. Bocsi,hogy nem angolos példát hoztam.

Amennyiben emelt szinten érettségizel,akkor központilag meghatározott tételek vannak,az oktatas.hu-n találod meg a tételeket,illetve elvileg ott is "témaköröknek" van nevezve ez a dolog.

2018. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Remélem,tudtam segíteni. Ha nem egyértelmű valami,akkor kérdezz bátran!
2018. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!