Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol kezdő nyelvtanfolyam...

Spanyol kezdő nyelvtanfolyam Budapesten - melyik nyelviskolát válasszam?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni spanyolul tanulni, de nem tudom eldönteni melyik nyelviskola lenne jó. Ha van bármi tapasztalatotok az Euro, Peregrin, Cosmopolitan, Inter-lingua vagy akármelyik nyelvsulival akkor kérlek írjatok véleményt! Előre is köszi <3

2018. jan. 16. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazabol nagyon regen volt, 15 eve, de ha jol emlekszem akkor talan a Peregrin nyelviskola volt ahova en jartam. Legalabbis valami ilyesmi nev remlik. 0-rol indultam, ket feleves kurzust csinaltam, es nekem nagyon pozitiv a tapasztalatom. Nyilvan azota masok a tanarok, meg minden. A masodik tanfolyan vegen volt mindenki majdnem kozepfok szintjen a tanar szerint. Tehat osszesen 1 evet jartam oda. Utana a munkamban napi szinten hasznaltam a spanyolt irasban. Szoban viszont akkor jottem bele igazan amikor idekoltoztem Spanyolorszagba. Ennek 9 eve mar.
2018. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!