Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki légyszi fordítsa le...

Valaki légyszi fordítsa le nekem ezt az angol szöveget magyarra!?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni?


I've got a full life.I work in an office from 8 in the morning to 5 in the afternoon.Then I go home and watch TV or read.I need something interesting András dangerous.At the weekends I usually go to survival camps.You can often get into dangerous situations there.I love ezen the adrenalin level in my body rises.I also like extreme sports.For example:bungee jumping,paragliding, motocross or white water rafting.I've got three motors and a lot of canoes.I usually don't do these sports alone.I go with my friends.I broke my leg in a motocross race last summer and my arm while rafting last week,but I love these sports and the danger.

???


2018. jan. 16. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Az életem teljes. Egy irodaban dolgozom reggel 8 -tól délután 5-ig. Utána hazamegyek, es nézem a tvt vagy olvasok.

Szükségén Szükségem van valami érdekesre és veszélyesre. Hétvégeken általában túlélő táborokba megyek. Ott gyakran lehet veszélyes helyzetekbe kerülni. Szeretem ahogy az adrenalinszintet felemeli a testemben. Szeretem az extrém sportokat is. Például a bungee jumpingot, a sikloernyozest, és a vadvízi evezést. Van 3 motorom és sok kenum. Ezeket a sportokat általában nem egyedül űzöm. A barátaimmal szoktam menni. Eltörtem a lábam egy motocross versenyen tavaly, és a karomat evezés közben multhéten, de szeretem ezeket a sportokat es a veszelyt.

2018. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
*az a ,,szükségén" nem tudom hogy került oda
2018. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2018. jan. 16. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!