Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középszintű érettségin...

Angol középszintű érettségin jár pontlevonás a túl hosszú fogalmazásért?

Figyelt kérdés
A megadott szólimit kb. másfélszeresét értem a "túl hosszú" alatt.

2018. jan. 16. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.Legfeljebb azt már nem veszik figyelembe.De lehet rosszul tudom.
2018. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Ment a zöld ujj.
2018. jan. 16. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Én úgy tudom, hogy jár, de ennek nézz utána! Ha megadják, hogy 100-120 szavas levelet kell írnod, akkor van egy felső- és alsó szóhatár, amit már nem léphetsz át! Ez most vagy 10, vagy 20%, nem tudom! Én így emlékszem!
2018. jan. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, azzal mire mész, hogy ki hogy emlékszik? Ment a zöld kéz az elsőnek a jószándék miatt, pedig egyáltalán nem írt hasznosat...

Keress érettségi feladatsorokat az oktatas.hu-n, ott lesznek mellettük a javítási útmutatók is, abban találod meg a tutit:

akkor kapsz max. pontot, ha betartod a megadott terjedelmet, és ha a megadottnál többet írsz, akkor kötelesek levonni pontot. Vagyis ha többet írsz a megadottnál, de kevesebbet annál mint aminél már kötelezően le kell vonni pontot, akkor a tanárra van bízva. Ne bízd rá! Tartsd be a megadott terjedelmet. Ha elég jól tudsz angolul, akkor tömören is meg tudod fogalmazni azt, amit kell.

2018. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most ezt kicsit hülyén fogalmaztam meg, de nem baj. Ha megtalálod a javítási útmutatót, abból egyértelmű lesz.
2018. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak! Elsőnek meg egyébként azért nyomtam egy zöld kezet mert elvégre hasznosat mondott csak bizonytalan volt benne.
2018. jan. 18. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!