Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az eszperantót mennyi idő...

Az eszperantót mennyi idő megtanulni?

Figyelt kérdés
Igazából csak fun-ból tanulnám.Az angol és a német jól megy.Az egyetemen szeptembertől pedig spanyolt fogok tanulni.
2018. jan. 20. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapszinten néhány hét,magasabb szinten néhány hónap-azt mondják.Én magánúton tanultam,írásban jól megy,de beszédben nem nagyon volt még alkalmam használni,sajnos.Mi az,hogy fun?Ilyen szót nem ismerek.
2018. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fun-ból: (angol) viccből, önmagam szórakoztatására. Ha valóban nem tudtad akkor remélem ez kielégítő válasz volt. Ha meg csak bele akartál kötni akkor remélem jobb lett ettől a napot...
2018. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóban nem tudtam.Miért nem lehet úgy mondani fun helyett,hogy viccből?Ha ezt jelenti...
2018. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a viccből és az önmagam szórakoztatására nem ugyanaz.
2018. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Három-négy hónap alatt el lehet jutni középfokig.

(Sorry but this "fun-ból" is terrible.)

2018. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dum tri-kvar monatoj oni povas atingi la meznivelon.
2018. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!