Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Öltözködésről németül?

Öltözködésről németül?

Figyelt kérdés
Lenne valaki olyan kedves 10-15 mondatot írni erről a témáról?

2018. jan. 20. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél egyetemre menni? Szeretnél nyelvvizsgát? Mert ha igen akkor próbáld meg te megírni. Hidd el a tanárok nem azért adják a feladatokat, hogy gyakori kérdéseken valaki megírja helyetted. Ez egy nyelvvizsga témakör és az a lényeg, hogy legyen fogalmad a témáról, mert amikor a vizsgáztatóval szemben ülsz nem fognak segíteni neked. Én is kidolgoztam magamnak a témákat és láss csodát 10.ben lett nyelvvizsgám és 92%érretségim, pedig nem vagyok egy nagy német tálentum, ráadásul lusta mint a bűn, de beláttam, hogy kell nekem ez és odaaültam elé. Neked is ezt tanácsolom. Viel Glück!
2018. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kidolgoztam már enis egy tételt és képzeld 35 mondat lett pedig csak 8-10 mondatot kértek csak sajnos azvan,hogy nagyon nehezre sikeredett ,és képtelen vagyok megtanulni. De azért koszi...és sajnos csak ezzel a témával vagyok így.
2018. jan. 20. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, keress rá a "Mode" témakörre a kidolgozott érettségi tételek között, és szedd ki belőle azokat a mondatokat, amit értesz és meg tudsz tanulni.

Az egész tételt pedig így építsd fel:

1. a divat rövid története - honnan ered, ismert divatteremtők

2. mit hordanak a mai fiatalok - általában, de extremet is említs

3. te mit hordasz, mit nem - a kedvenc ruhadarabod

4. mennyire érdekel a divat - hol vásárolod a ruhaneműidet, miért

5. Mi a véleményed az egyenruháról - a ti iskolátokban van-e, vannak országok, ahol van - vannak szakmák, ahol van - előnyei, hátrányai

2018. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!