Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismertek, van tapasztalatotok...

Ismertek, van tapasztalatotok jó nyelviskolákkal ahol inkább a beszédcentrikus órák vannak előnyben? Nemet nyelvvel kapcsolatban érdekelne.

Figyelt kérdés

Már egy éve tanulom a németet magántanárral de egy éve csak a nyelvtant nyomja. Semmi, vagy csak nagyon keves beszédre, olvasásra épülő órát ad. Szerinte a nyelvtan az első és egyetlen fontos.


Nekem az agyam pedig nem így tanul. Hallás után tanultam meg a románt, angolt és a hollandot. Persze ott éltem az adott ország nyelvében és azért tanultam meg.


Suliban sem értettem soha a nyelvtanját egyiknek sem...(szerintem a magyar nyelvtant sem tudom vissza adni, mert nem érdekelt)


A párom ragaszkodik ehhez a tanárhoz de nekem már csak pénzkidobás. Leblokkoltam. Sorozatokat nézek, olvasgatok de ennyi.

Tudom, hogy fontos a nyelvtan, nem is szeretném teljesen hanyagolni, de olyan helyet keresnék ahol 80% beszéd és olvasás van és 20% nyelvtan.


2018. febr. 5. 14:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!