Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvből kb hány óra...

Angol nyelvből kb hány óra kell, hogy el lehessen jutni B1 szintről C1 szintre?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Órában ezt nehéz megmondani, főleg felsőfokra készülve, ahol már többnyire az önálló fejlesztés a lényeg. Nekem heti 1-szer van órám magántanárral, emellett szinte minden nap foglalkozok a nyelvvel, olvasok könyvet, híreket, cikkeket, filmet vagy videókat nézek. Facebookon is feliratkoztam egy aktív angolos oldalra, ahová napi több poszt felkerül, azt is mindig megnézem. Most kb. középfokon vagyok, nyár végére tervezem a felsőfokút.
2018. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

B1-ről?

6-8 év

2018. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ #1!

#2!Na ne röhögtess! 😂😂 Tehetségtelen nyelvtanulóknak,illetve azoknak,akik heti 1 vagy 2 órát vesznek tanárnál vagy nyelviskolában,azoknak biztos.😌😏

2018. febr. 14. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne 6-8 év egy nyelvet megtanulni? Aktív tanulással 6-8 hónap alatt lehet egy szintet lépni.
2018. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!