Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Teljesen kezdő szintről...

Teljesen kezdő szintről indulva hány óra tanulás kell tanárral a SPANYOL A1, A2, illetve B1 és B2 szinthez?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly.Azért így kérdezem,mert lehet bizonyos szint után inkább nyelviskolába fogok járni nyelvtanfolyamokra.

2018. febr. 7. 19:04
 1/3 anonim válasza:
82%
Egy bizonyos szint után nem nyelvtanfolyamokra kell járni, hanem filmeket nézni eredeti nyelven. Nekem az vált be, hogy letöltöttem a film feliratait magyarul és a tanult nyelven, két oszlopba egymás mellé rendeztem és olvasgattam. Szórakoztató és ingyen van.
2018. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én szeptember óta tanulok a suliban spanyolt, heti 3 órám van, és most már az alapokat szinte teljesen tudom és alap szinten szinte mindent megértek és ha kérdeznek tudok is válaszolni. Ha intenzívebben tanulnék akkor biztos, hogy sokkal többet is tudnék. A spanyol véleményem szerint nagyon nagyon szép nyelv és nagyon könnyű megtanulni. Szóval ha van egy kis nyelvérzéked és hajlandó vagy több időt a spanyolra fordítani, akkor szerintem 2-3 hónap alatt simán eljutsz egy A1-A2 szintre. Van egy jó kis alkalmazás is az a neve,hogy Duolingo le lehet tölteni a telefonra és nagyon hasznos alkalmazás, mert nekem ez is sokat segít a nyelvtanulásban.
2018. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ugyanannyi óra után éred el az A1, A2, stb. szinteket bármelyik nyelvről van szó. Gyakorlatilag viszont nyilván tőled függ, meg attól, hogy az adott nyelvhez hogyan viszonyulsz, mennyire vagy motivált, mennyire tanulod könnyen, stb., hiszen mindenkinek más a tempója.
2018. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!