Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » KÉRLEK SEGÍTSETEK! Újpesti...

KÉRLEK SEGÍTSETEK! Újpesti Babits Mihály Gimnázium spanyol szak vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8.-os lány vagyok 64 pontos felvetelit irtam és 50/47 pontot viszek..tavaly év végén angolból és matekból lettem 5os nyelvtanbol, irodalombol es toribol pedig 4es..

iden felevkor minden fontosabb tantargybol 5os lettem..

Szoval a kerdesem az lenne hogy szerintetek felvesznek e illetve hogy milyen a spanyol szak ott?? Elore is koszonom:)



2018. febr. 13. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Lol, nem is tudtam h van a Babitsban spanyol. Szerintem felvesznek, de kötelességemnek érzem ajánlani a Könyvest. Van csillagvizsgáló. Ingyiribingyiri.
2018. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Konyvest is beirtam.. Koszi a válaszod igaz nem volt valami hasznos lol
2018. febr. 13. 23:35
 3/10 anonim ***** válasza:
A Babitsban úgy tudom hogy csak japán szak van.
2018. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felvesznek. De attól, hogy szerintem felvesznek, még nem biztos. Akkor most mennyivel vagy előrébb? :)
2018. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ezek nem a Vilag leghasznosabb válaszai de azért köszönöm oket.. Van spanyol azert megyek oda
2018. febr. 14. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincsen spanyol szak. Csak a 2. idegennyelved lehet spanyol.

Angolt, matekot, magyart és japánt lehet tanulni tagozatban, emelt óraszámban.

De javítson ki valaki, ha tévednék. Bár már 7 éve tanulok ott, szóval nem hiszem, hogy tévednék ezzel kapcsolatban. Persze ott a lehetőség, hogy jövőre indítanak spanyol tagozatot, de....

2018. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso..ne haragudj rosszul irtam..masodik nyelvkent szeretnek spanyolt tanulni..egyebkent szerinted milyen a suli?
2018. febr. 24. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:
A Babits 4 évfolyamos része gyengébb egy picivel mint a nyolcévfolyamos rész. Maga a suli jó (országos listán a 20 és 30 között van). A lányom ímádja.
2018. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. febr. 25. 20:00
 10/10 anonim ***** válasza:

"A Babits 4 évfolyamos része gyengébb egy picivel mint a nyolcévfolyamos rész."


Hogyhogy csak egy picivel? A 8 évfolyamosokra kétszer annyi ideje van az iskolának, ráadásul ők eleve egy sokkal válogatottabb társaság. Azt gondolnám, hogy elég nagy lehet a különbség. Ez így nem teszi nagyon vonzóvá a 8 évfolyamos képzésüket...

2018. febr. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!