Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyar feliratos spanyol...

Magyar feliratos spanyol sorozatok tininek?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Imádom a spanyol nyelvet és angol tanárom mesélte , hogy ő úgy kezdte el tanulni , érteni az angolt hogy nagyon sok feliratos sorozatot / filmet nézett . Egyenlőre még nincs spanyol tanárom - mivel aki a közelben lakik ő nem fogad kezdőket . Annyi az alap tudásom , hogy sorozatokból zenéket kívülről fújok és nagyon sok szó tanulós honlapot / játékot nézegettem . Szóval kezdő vagyok .

De a lényeg hogy valaki tud valami jó tiniknek való sorozatot mondani ami spanyol ( lehetőleg - amerikai - Argentín) és magyar felirattal lehet nézni ?



2018. febr. 14. 16:07
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Ezek szerint a Violettát ismered😊

Én is sorozatból tanultam,mint pl Violetta

nem Argentin de Paula és Paulina vagy A betolakodó is megfelelő ha egy kicsivel nagyobb korosztálynak szántat keresel😊

2018. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ,onnan jött az egész spanyol nyelv szeretete .

De olyat szeretnék elsősorban nézni amit még nem láttam ,mert amúgy nem köt le. De köszönöm, majd ránézek azokra

2018. febr. 14. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
En a Sors utjait neztem. Spanyolul is le lehet tolteni meg magyarul is mert adtak a tv-ben.
2018. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sors útjaival annyi a problémám ,hogy láttam belőle részeket nagyon akartam nézni de nem volt rá időm, úgyhogy lehet megnézem akkor azt. Mert amit már láttam az általában nem köt le
2018. febr. 24. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!