Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lenne szíves ezt...

Valaki lenne szíves ezt lefórdítani németre?

Figyelt kérdés

Hallo tom!

Szívesen segítek neked az internethasználat témában. Én az internetet főleg hír olvasásra használom, zenét hallatok, chatelek a barátokkal és az érdeklődési köreimről olvasok. A tanulásban is sokat használom az érettségire való felkészüléshez és a házifeladatok megírásához. Naponta körülbelül 2-3 órát internetezem. A családban sokszor van konfliktus amikor nem figyelünk egymásra, mert mindenki a mobilját nyomkodja. Ez szerintem veszélyes a személyes kapcsolatokra így társaságban elteszem a mobilom. Az iskolában csak a szünetekben használom. Én csak azért használom mert ma már elkerülhetetlen. Szívesen élnék internet nélkül és mobil nélkül, régimódi vagyok, simán kibirnám. Remélem tudtam segíteni! Üdvözlettel: xy


2018. febr. 21. 17:37
 1/6 anonim válasza:

Hallo Tom!

Ich hilfe dir gern ins Thema(:) Internetbenutzung. Größtenteils benutze ich sas Internet für Gerüchte und mich interessierende Themen zu lesen, Musik zu hören und mit meine Freunde zu chatten. Es hilft mir mich auf das Abitur vor zu bereiten und bei die Hausaufgaben auch. Täglich benutze ich es ca. 2-3 Stunde. Wenn wir immer auf unsere Handys hängen, gibts Konflikte in die Familie. Ich finds Gefährlich auf die persönliche Kontakten/Verbindungen (al)so liege ich es weg, wenn ich in Gesellschaft bin. In die Schule hol ich es nur in die Pausen aus. Ich nutze es weil es unvermeidlich ist. Ich würde gern ohne Internet und auch ohne Handy zu leben denn ich altmodisch bin. Ich würde es ja sicher schaffen.

Ich hoffe dass ich hilfen konnte.

Mit (freundlichen) Grüßen,

Xy

2018. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dankeschön:)
2018. febr. 24. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Ich helfe dir gern beim

Thema

2018. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hír olvasás


(Nachrichten lesen)

2018. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A "Gerücht" az

más -

2018. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(régimódi vagyok)


denn ich bin altmodisch -

2018. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!