Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van ez a szöveg angolul?

Hogy van ez a szöveg angolul?

Figyelt kérdés

Nyáron nyaralni voltunk Ausztriában autóval. Egy hotelben szálltunk meg. Az út oda 6 óra volt, kb 600km. 1 hetet töltöttünk ott. Ellátogattunk más városokba, hegyeket néztünk,barlangokba mentünk.Ettünk krémlevest, húslevest és egyébb piros leveseket illetve, rántott húst, rántott sajtot, tésztákat, pizzát elés egyébb ételeket.. Reggelire általában gabonapelyhet, tükörtojást és megkent kalácsot ettünk svédasztalnál. A szállásom volt billiárd, csocso, dárc amivel szívesen töltöttük az időt. A hotel egy hegy mellett volt és esténként felsétáltunk a tetejére földúton.

Szerintem ez egy nagyon jó nyaralás volt, jó volt az idő és szép volt a táj, mindenkinek ajánlom az országot.


Ezt kellene angolul.... nagyon megköszönném....



2018. febr. 26. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Last summer we were on a holiday in Austria by car.We stayed in a hotel for a week.The journey takes lots of time because it was 600 km away for our home and we travelled 6 hours.

We did some programmes like visited other cities,had a look some mountains and went to some caves.There were some fantastic food too for example:cream soup,broth and other red colored soups.We also ate fried cheese,schnitzel and pizza etc.

In every morning we begin the day with the buffet breakfast where we had fried egg, cereal flakes and cakes with butter as usual.

In the hotel there were billiards,darts and table soccer what we enjoyed a lot.

The hotel was next to the mountain so we climbed to the top at nights.However it was not too easy because there was only a dirt road.

The weather was great and the view was wonderful so for me it was a great holiday.I would recommend this country everyone from the bottom of my heart.

Tessék!;) Majd írd meg hányast kaptál! ;) Imádtam régen ilyen fogalmazásokat írni a suliba. :D Már nem járok suliba szerencsére,de az angolórák hiányoznak. :D Amúgy 90%-ban pontosan azt fordítottam,amit írtál,de valahol jobbnak láttam kicsit átalakítani,hogy elég értelmes és kerek legyen angolul.Remélem tetszik! :)

2018. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*travelled for 6 hours

*the weather was good

Átolvastam,inkább így legyen.

2018. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*had a look for the mountains

Még egy apró hiba,bocs.A többi jó,2* átolvastam. ;)

2018. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon koszonom!!!❤❤❤❤
2018. febr. 26. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a tobbi sem mind jo, van benne nyelvtani es kifejezesi hibak.
2018. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

During the summer we drove for a holiday to Austria. The travelling time to there was six hours, distance covered was around 600 kms. We spent one week there and stayed at a hotel.

We visited different towns/cities, went on sightseeing to the mountains, entered some caves. We ate creamed soup, beef/chicken broth and other red soups, as well as, schnitzel, deep-fried cheese, pastas, pizza and other food.

For breakfast, we usually had cereal, fried eggs and bakery products spread with butter, jam or honey, served at the buffet table.

The accommodation had billiard tables, table soccer/football/foosball table and darts board, which we enjoyed very much.

The hotel was situated next to a mountain/hill, and in the evening we strolled up to its top through dirt road.

In my view, this was a very enjoyable holiday, the weather was great and the scenery was beautiful. I would recommend this country to anyone and everyone.

2018. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!