Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó nyelvvizsgán lehet úgy...

Origó nyelvvizsgán lehet úgy ceruzával írni, hogy utána átírom tollal?

Figyelt kérdés

A labor rész nekem nagyon gyors, így én úgy gyakoroltam, hogy mindent ceruzával írok, majd amikor második meghallgatásnál jól hallom akkor átírom tollal. Megengedik ott, hogy először ceruzával írjak? Vagy egyből kötelező tollal írni? Erről sajnos sehol nem olvastam semmit.

Ha valakinek van valami tapasztalata szívesen fogadnám :)



2018. febr. 26. 21:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát én valami teljesen mást írtam szerintem :D

Nekem valami olyasmi volt, hogy egy lány autoszerelő lett. És nekem elég nehéz volt

2018. márc. 2. 21:39
 12/13 anonim válasza:

Szerintem nem volt nehéz az egész nyelvvizsga :D

A szóbelin 39 pontot értem el, tehát már hallgatásnál a minimum 10 is jó (az meg remélem azért meglesz)

Írásbeli meg a szokásos, bár szerintem túl sok válaszlehetőség volt az első feladatnál.

2018. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is az autószerelős volt. És valószínű rosszul sikerült, nehéz volt a szöveg szerintem.
2018. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!