Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintem katasztrófális volt...

Szerintem katasztrófális volt a BME 2018. 03. 03i angol egynyelvű B2 hallott szövegértése. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A második feladat rendben volt, de az elsőből jóformán egy szót nem lehetett érteni a felvétel rossz minősége, a visszhang miatt.. és nem csak én láttam így..

Ti mit gondoltok, nektek hogy ment?



2018. márc. 3. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sokféle nyelvvizsga van, én kevésről tudok kurrens konkrétumokat, de azt már 15 éve tudja mindenki, aki nyelvvizsgákról tud valamit, hogy "BME nyelvvizsgára az menjen, akinek nagyon jó a hallott szöveg értése".

Gondolom, ez nem vigasz, csak a helyzet árnyalására írtam.

2018. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az általuk kiadott gyakorló könyvet csináltam és átlag 90%osra sikerült az összes hallott szövegértés feladatom.

Filmeket és sorozatokat is csak angolul nézek teljesen jól megértve. Ebből azt gondolnám, hogy nem megy rosszul.. itt nem a szöveg nehézségével volt gond hanem azzal hogy érthetetlenül visszhangzott az egész, mintha valami nem stimmelne. És tényleg nem csak én láttam így.

De lehet igazad van és ez ilyen.. nem tudom..

2018. márc. 3. 20:16
 3/5 anonim válasza:
81%
Teljesen egyetértek veled. Én is részt vettem tegnap a nyelvizsgán,és őszintén teljes pánikban voltam az első szöveg, első hallgatásánál. Semmit nem értettem belőle. Egy ket választ tudtam leirni... Aztán a masodiknál kicsit ossze szedtem magam... De most csak szurkolok, hogy annál meglegyen a 40%..>< A második szoveg viszont annal jobb volt. Érthető és a téma is tetszett.
2018. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ment mindkettő. 😀😀 Szerintem érthető volt.
2018. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen nekem is így sajnos.

Akinek ment annak gratula:D

2018. márc. 5. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!