Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú angol érettségivel...

Középfokú angol érettségivel lehet felsőfokú vizsgára menni?

Figyelt kérdés

4 éve érettségiztem angolból, B1 szinten.


Azóta rengeteget fejlődtem, jelenleg épp egyetemen tanulok, mellette szeretnék felsőfokú nyelvvizsgát tenni (TELC).


A kérdésem az lenne, hogy úgy is mehetek C1 vizsgára, hogy jelenleg csak B1 érettségivel rendelkezem?


Nem feltétel nagyobb képesítés?


2018. márc. 5. 12:22
 1/4 hollófernyiges ***** válasza:
Én minden előzetes nyelvvizsga nélkül mentem felsőfokúra. Amíg kifizeted a vizsgadíjat, nem problémáznak.
2018. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvvizsgának semmi köze az érettségidhez. Bármilyen nyelvből, bármilyen szinten vizsgázhatsz.
2018. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meggondolatlan kérdés.

Ha én kimegyek Franciaországba néhány évre úgy, hogy előtte egy kukkot nem tudtam, nem tanultam az iskolába, stb. majd visszajövök... Miért ne tehetnék le egy felsőfokú francia nyelvvizsgát, ha netán folyékonyan beszélem már a nyelvet?

2018. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miert pont telc?

Szerintem nem sok ertelme van.

IELTS ha eleg magabiztos vagy angolbol.

2018. márc. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!