Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Language cert nyelvvizsga...

Language cert nyelvvizsga irasbeli reszerol (writing) vannak velemenyek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Legfokeppen a C1 szint erdekelne :)

Igaz, hogy a writing elso reszenel, (ahol a kozvelemeny kutatas van szazalekos eloszlasban) csak 2-3 pontot kell kiemelni es leirni, vagy mindrol egy kicsit?

Elsore atmentetek a vizsgan? Mennyit gyakoroltatok?

Koszi elore is:)


2018. márc. 5. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én novemberben csináltam meg a c1-et

Ugy volt h kéne egy nyelvvizsga és ugye készültem is rá aztán láttam ezt a nyelvvizsgát úgyhogy kb 3-4 alkalommal voltam külön tanárnál, hogy felmérje h vagyok-e azon a szinten h érdemes-e megpróbálni vagy sem. Érdemes volt mert elsőre meglett.

Sztem írj mindegyikről ugyanis azt hiszem h ez a writing az ahol 250-300 szó kell, úgyhogy írj bátrabban de ne vidd túlzásba.

Nekem ha jól emlékszem 50% körül lett, mert azért c1-es szinten már elég komoly dolgokról kell írni úgy hogy az c1-esszinten legyen nyelvtanilag és szókincsileg is.

Remélem tudtam segíteni. Ha van kérdésed még akkor irj nyugodtan.:)

2018. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia:) a szobeli resze nekem mar megvan szerencsere, az irasbelitol kicsit tartok. Megcsinaltam az osszes feladatsort ami a konyvben van, plusz meg majd a neten levo mintafeladatokat, szerinted ennyi “eleg”? Leginkabb a writingtol felek kicsit, mert ugye csak egynyelvu szotarat lehet hasznalni..

Ahol a kozvelemeny kutatas van, ott 150-200 szot kell irni, ezert nem tudom hogy az osszesrol kell-e irni. Te az osszes %-rol irtal vagy csak nehanyrol?

Egyebkent gratulalok a nyelvvizsgadhoz, remelem nekem is sikerul😀

2018. márc. 10. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Fhu hát figyelj xd már nem emlékszek mert akkora stresszbe voltam mert az első meg sok pénz meg c1

én az ilyeneknél mindig ugy csináltam, hogy irtam mindegyikről de nem kitudja mennyit, sőt ha már alig maradt szó a 150-200-hoz akkor volt olyxan hogy 2 szempontot egy mondatba írtam és tömbösítettem de nem volt belőle baj

arra figyelj h ne másold le azt ami a feladatba van mert annak nem örülnek

alakítsd át és szépen fektesd bele a megfelelő mondatba

2018. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!