Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék egyedül felkészü...

Hogyan tudnék egyedül felkészülni a felsőfokú angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Körülbelül most középfokon állok, a szókincsem talál magasabb is, és szeretnék minél hamarabb felkészülni a felsőfokúra. A környéken nem talaláltunk jó tanárt, esetleg ha valakit tudtok, aki interneten keresztül tanítana az is jó lenne. De szerintem a legegyszerűbb, ha magamtól tanulok, a középfokot is így hoztam össze. Szóval szerintetek milyen könyvből, vagy oldalról tudnék felkészülni?

2018. márc. 18. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A kérdésedre, sajnos nem tudok válaszolni.

De a kifejtős rész alapján kérdezem Tőled: miből, hogyan, milyen technikával sikerült összehozni a mostani kb. középfokú nyelvtudást? És mennyi idő alatt?

2018. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2018. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Én középfokú angol komplexet tettem le most januárban, és én is magamtól szeretnék felkészülni a felsőfokra.

A libriben láttam nagyon jó könyveket amik középfokú tudásról végig vezetnek a C1re.

[link] Itt van egy link a keresésre, a tanárom Némethné Hock Ildikó könyveit ajánlotta illetve az ORIGOs vizsga könyveket.

Sok sikert

2018. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: angol könyvek és angol sorozatok nézése is nagyon jó szókincs és hallás fejlesztő
2018. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: sorozatok, nyelvkönyvek, majd végül pár hónapig nyelvtanár, aki a végén felmérte a tudásomat, ő mondta hogy a középfok meglenne. Tényleg könnyen tanulok magamtól, ha meg van adva, hogy mit kell, megértem, illetve megtanulom.

Többieknek is köszönöm a választ!

2018. márc. 18. 18:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb. fél év intenzív tanulás, és több évig csak így az internetről, sorozatokból ragadt rám.
2018. márc. 18. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Facebookon csoportokban tudsz találni nyelvtanárt.

Ha ugy kereswl ra, h nyelvtanulas es ezt angolul irod be , vagy van pl a tanits meg nevu csoport .nem tudom itt mennyire lehet irni csoportneveket,de ott tenyleg tudsz talalni. Sot,ha Pesten laksz,akkor meg kulfoldiekkel is tudsz tanulni,akiket te tanitasz pl magyarul vagy mas nyelven,amit tudsz. Gyakorlasnak nagyon jo. En is igy fejlodtem,bar en nem bp i vagyok . De mas varosoknak is vannak csoportjai nyelvtanulasra.

2018. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!